showresultaten 2014

 

Showresultaten 2014

 

 

Amsterdam WINNER '14 13 December 2014

Riesenschnauzer zwart/noir

Werkhondeklasse reuen

Kotaro Mousaro 1 U CAC/CACIB BOS - Amsterdam Winner

 

Riesenschnauzer PZ

Veteranen klasse reuen

Falkoen di Felinissima: T. Kroeske 1 U CAC/CACIB BOB - Amsterdam Winner

Tussenklasse reuen

Brian Ve-Fi 1 Ex- res. CAC CACIB

Jeugklasse reuen

Oscar van de Telgthoeve 1 ZG

Tussenklasse teven

Harmke van de Telgthoeve

1 U JCAC CAC Jeugd Winster '14 Championne Jeunes des Pays-Bas

 

Openklasse teven

Exciting Esmée van de Telgthoeve: 1 ZG

 

Show Nantes 13 december 2014

 

(Keurmeester : M Thevenon)

IKT : Ingra des Collines du Roi Morvan : 1 uitmuntend – CAC – BOB - M Allot

 

Brussels Dogshow 6 December 2014

Riesenschnauzer zwart

Tussenklasse reuen

Evil Dexter vom Schloss Ehrenberg 1 Ex CAC/CACIB –BOB - Belgian Winner – Benelux Winner

Crufts Kwalificatie/Qualification eig./prop: Hamelmann Félix

 

Jabel de Pichera 3 ZG/TB eig/prop : Grobben Rita

Rolls Roys vom der Talmuhle 2 Ex eig/prop.: Weilbacher Gerhard

 

Openklasse reuen

Daddy's Dollars of Dutch Spint 2 Ex eig/prop : Verhorf - Van Der Linden Jacqueline

Foolshouse April Frist Mad Dog 1 Ex eig/prop : Rauch - Woudenberg Brigitte

 

Kampioensklasse reuen

Oravi v d Riesenhorst 1 Ex – RCAC/RCACIB Brussels Winner eig/prop : Poth J E

Jeugdklasse teven

Grovelea Bossanova 1 Ex eig/prop: Cox Bowman Sue Ken

 

Tussenklasse teven

Estelle vom Schloss Ehrenberg 2 Ex eig/prop : Johnsen Anja

 

Randi vom der Talmuhle 1 Ex – CAC/CACIB – BOS – Belgian Winner – Benelux Winner

Crufts Kwalificatie/Qualification eig/prop : Weilbacher Gerhard

 

Openklasse teven

Izadora Duncan - Tauro Gildija 2 Ex eig/prop : Del Zio Nicola

Kawa's irresistible to Grovelea 1 Ex eig/prop : Cox Bowman Sue Ken

Van Herkenrode Liv 3 TB/ZG eig/prop : Grobben Rita

 

Werkhondenklasse teven

Cara Mia vom Ann-Chateau 1 Ex eig/prop : Didzioneit Horst &Rita

 

Kampioensklasse teven

Foolshouse Alessi 1 Ex – RCAC/RCACIB – Brussels Winner eig/prop : Van Dijk Dr J m m q

 

Riesenschnauzer P &Z

Openklasse reuen

Freiergeist Night Angel 1 TB/ZG eig/prop : Metthews Steven

 

Openklasse teven

Kira 1 TB/ZG eig/prop : Van Bruwaene Jan

 

Werkhondenklasse teven

Quada Presta von Amber 1 TB/ZG eig/prop : Overbeek Sheila

 

 

 

Rassenspeciale Borgloon 09 -11-2014

Juge Keurmeester Jos de Cuyper

Riesenschnauzer P&S

Reuen / Males

Baby klas / Classe Baby

Luminating Lancelot van de Telghthoeve VB/TP Eig /Prop. : GEUKENS Annemie

Openklasse / Classe ouvert

Goethe des Collines du roi Morvan G/B Eig /Prop. :M & Mme ALLOT

Kampioensklas / Classe champion

Amazing Wodan van de Telgthoev 2 U/Ex RCAC Eig /Prop. : VAN DER LINDEN Ivo,

Dodo von Larry’s Hütte 1 U/Ex CAC BOB R-BIS Eig /Prop. : FRINGS Christina

Femelles / Teven

Babyklas / Classe baby

Jaya des Collines du Roi Morvan VB/TP Eig /Prop. : ALLOT Jean Michel

Riesenschnauzer :Zwart/Noir

Reuen / Males

Babyklas / Classe baby

Nitro von der Junkersmeute VB/TP Eig/Prop. : AUSTERMÜHLE Dirk & Jana

Rainbow-Mounty vom Elfenpütz VB/TP Eig/Prop. : BAUERFEIND Yvonne

 

Puppyklas / Classe puppy

Nash Mousaro Eig /Prop. : BUCKENS Wil VB/TP

Nabucco Mousaro Eig /Prop. : VAN DEYNZE VB/TP

Nefutar Mousaro Eig /Prop. : DE MARS J Absent

Nelson Mousaro Eig /Prop. : AERTS Elfie VB/TP Beste Puppy/ Meilleur Puppy

 

Jeugdklas / Classe jeune

Jabel de Pichera Eig./Prop. : GROBBEN Rita 1U/Ex Beste Jeugdhond/ Meilleur Jeune

 

Tussenklas / Classe intermediare

Evil Dexter vom Schloss Erhenberg Eig./Prop. : HAMELMANN Felix 1U/EX

Openklas / Classe ouvert

Kunonichi Mousaro Eig./Prop. : SANDERS F ZG/TB

Aslo – Ca de Pazz Eig./Prop. :DEL ZIO Nicola Absent

Gebruikshondenklas / Classe travail

Kotaro Mousaro Eig/Prop. : WILLEMS Rachelle

Ch. NL, B, Lux, Int. Benelux W-14 1U/Ex CAC

Kampioensklas / Classe Champion

Junker von Wotans Erben Ch. B Eig/Prop. : MULLER Sarah 2 U/Ex

Oravi van de Riesenhorst Eig/Prop. : POTH J.E 1 U/Ex RCAC

Ch.B, EJW,NJK,W11-12-13, CW12-13-14,BW12-13,Benelux W-14

Femelles / Teven

Babyklas / Classe baby

Noire von der Junkersmeute Eig/Prop. : MULLER Sarah VB/TP

Nez Noire von der Junkersmeute Eig/Prop. : MULLER Sarah VB/TP

 

Foolshouse Catana Eig/Prop. : MANGASOW Jasmine/Co prop. Hoge Joseph VB/TP Beste Baby/Meilleur Baby

 

Puppyklas / Classe puppy

Neska Mousaro Eig/Prop. : SARNA M.J VB/TP

Nunzia Mousaro Eig/Prop. : HOUWERT Hantzen VB/TP

New Indigo Mousaro Eig/Prop. : ELBERTSEN Kim VB/TP

Tussenklas / Classe intermediare

Estelle vom Schloss Ehrenberg Eig./Prop. : JOHNSEN Anja 1U/Ex CAC BOB BIS

Openklas / Classe ouvert

Jodi des Siwalik Eig./Prop. : BATS Fabienne 2 U/Ex

Kimberley von Wotans Erben Eig/Prop. : MULLER Sarah/SCHOPS Isabel 4 ZG/TB

Hesat du Clos la Chambrairie Eig./Prop. : TILMAN Vincianne Absent

Happy von Elfenpüt Eig./Prop. : BAUERFEIND Yvonne ZG/TB

Asja van Bergherbos Eig./Prop. : RUTKOWSKA K.A 1 U/EX

Liv van Herkenrode Eig./Prop. : GROBBEN Rita ZG/TB

Izadora Duncan Taura Gildija Eig./Prop. : DEL ZIO Nicola Absent

Vlinker Fedra v. Blumen Eig./Prop. : DEL ZIO Nicola Absent

Jezabel von Wotans Erben Eig/Prop. : MULLER Thomas & Sarah G/B

Gebruikshondenklas / Classe Travail

Esperanza Mousaro Eig./Prop. : HOUWERT Hantzen 1U/Ex RCAC

Ch.B,Ned, Int, VDH.PSK

Kampioensklas / Classe champion

Iellow Mousaro Ch. B, NL, Int, Lux Eig./Prop. : HOUWERT Hantzen Absent

 

Veteranenklasse / Classe veterans

DJIN DE STEPHAU niet gekeurd ivm mankheid/pas de classem. car elle boitait

Eig./Prop. : BATS Fabienne

LAIKA VOM ELFENPÜTZ Eig./Prop. : COLSON Jean-Claude 1 U/EX Beste Veteraan/Meilleur Vétéran

 

Koppels / Couples :

Jabel de Pichera - Liv van Herkenrode Beste KoppelMeilleur Co

Groepen/Groupes:

Kennel Mousaro + Kennel vom Elfenpütz Beste Fokkersgroep/Meilleur groupe d‘élevage

 

 

 

Metz 02/11/2014 Keurmeester Blangino(F)

OKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U CAC CACIB

 

 

Metz 01/11/2014 Keurmeester M. Vanhoenacker (B)

OKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U CAC BOB

 

 

 

 

Dortmund 20/10/14

Jeugdklasse reuen

Brian Ve-Fi - T. Kroeske 1 U JCAC/CACJ – Bundes Jugend Sieger 2014 Meilleur Jeune

 

Kampioensklasse reuen

Blazing Björn vd Telgthoeve: 2 U – RCAC/RCACIB Champion d’Allemagne

 

Veteranenklasse reuen

Falkoen di Felinissima T.Kroeske 1 U –Meilleur Vétéran- Bundes Veteranen Sieger 2014

 

Jeugdklasse Teven

Inspiring Ivane vd Telgthoeve : 1 U – JCAC – Bundes Jugend Siegering 2014

 

Kampioensklasse Teven

Charming Csilla vd Telgthoeve : 1 U – CAC/CACIB – Bundes Siegering – BOB

 

 

 

Dortmund 18 /10/14

Jeugdklasse reuen

Brian Ve-Fi 1 U– JCAC/CACJ – Herbs Jugend Sieger 2014 Jeugdkampioen Duitsland

 

Kampioensklasse reuen

Blazing Björn vd Telgthoeve 2 U – RCAC/RCACIB

 

Veteranenklasse reuen

Falkoen di Felinissima

1 U– VCAC/CACV - Herbst Veteranen Sieger 2014 – BOB Veteranen kampioen Duitsland

 

Jeugdklasse teven

Inspiring Ivane vd Telgthoeve 1 U – JCAC – Herbst Jugend Siegering 2014

 

Kampioensklasse teven

Charming Csilla vd Telgthoeve : 1 U – CAC/CACIB – Herbst Siegerin 2014 Duits Kampioen

 

 

 

The Green Dog Show Libramont 21 Septembre 2014

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC BOB

 

 

KBPSC Blegny 20 Septembre 2014 Juge Birgit Bischoff

BKT Neska Mousaro 1 VB 3 Best puppy in Show

KKT Darell du Grand Katana (MJ Sarna) 1 U CAC Club Champion 2014

TKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) 1 U RCAC

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC Clubchampion BOB 2 BIS

 

 

 

NSC schnauzerclub 2014 Juge M. Felsche

Riesenschnauzer P&S

JKR Brian Ve- FI (T. Kroeske) 2 U

KKR Amazing Wodan van de Telgthoeve (Van der Linden) 1 U RCAC

KKR Blazing Bjorn van de Telgthoeve 2 U

VKR Falkoen di Felinissima (T. Kroeske) 1 U CAC BOB

JKT[ Jubileein Julih van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

JKT Honoring Harmke van de Telgthoeve (T. Kroeske) 3 U

OKT Exciting Esmee van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

KKT Charming Csilla van de Telgthoeve (T. Kroeske) 1 U CAC

KKT Silver Senator Victorious Zaira (T. Kroeske) 3 U

KKT Blazing Bracha van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

FKT Inspiring Ivane van de Telgthoeve (T. Kroeske) 1 U

 

 

 

 

Rotterdam Dogshow Juge Wenche Eikeseth 6 Septembre 2014

KKR Oravi vd Riesenhorst (A.Poth - B. van Schie) 1 U CAC CACIB BOB Benelux Winner Nederland

 

 

UCHL Luxembourg Dogshow Giorgio Danilo 31 Augustus 2014

Riesenschnauzer P&S

JKR Brian Ve- FI 1 U Junior Champion

KKR Blazing Bjorn vd Telgthoeve 1 U CAC CACIB BOB Benelux Winner Luxembourg

JKT Honoraring Harmke vd Telgthoeve 1 ZG

KKT Blazing Bracha vd Telgthoeve 1 ZG

 

Riesenschnauzer Zwart

IKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) 1 U CACL

OKT Liv van Herkenrode 3 ZG

JKR Jabel de Pichera (R. Grobben) 3 ZG

OKR Aslo - Ca de Pazzi 1 U CACL

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC CACIB Benelux Winner Luxembourg

Kotaro Mousaro ( R.Willems) Champion Luxembourg

 

 

 

Golden dog Trophy 19 July 2014 H. Almgren (S)

KKT Darell du Grand Katana (MJ Sarna) absent

TKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) absent

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC BOB

 

 

Lokerse Winner 13 July 2014 A. van den Broek

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC

KR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC BOB

 

 

 

Dogshow Wieze 18 Mai 2014

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC BOB

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC

 

 

 

VSFL Clubmatch 17 Mei 2014 G. Kalinichenko

Riesenschnauzer Zwart

KKR Oravi vd Riesenhorst (A.Poth - B. van Schie) 1u CAC BOB BIS

 

 

 

Dortmund CACIB 11-05-2014 D.Freudenberger

Riesenschnauzer Zwart

KKR Kotaro Mousaro 2U RCAC RVDH

 

Riesenschnauzer P&S

TKT Exciting Esmee vd Telgthoeve

JKT Giggling Gilah vd Telgthoeve (T. Kroeske)

 

 

 

Dortmund Europasieger 10 Mei 2014 M. Dosen

Riesenschnauzer Zwart

KKR Kotaro Mousaro 2U RCAC RVDH

 

Riesenschnauzer P&S

VKR Falkoen die Felinissima

TKT Exciting Esmee vd Telgthoeve

JKT Giggling Gilah vd Telgthoeve (T. Kroeske)

 

 

Dormagen (D) 4 Mei 2014 Mevr. Felscher

Riesenschnauzer Zwart

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC VDH

 

 

Anger 30 April 2014

Riesenschnauzer P&S

OKR Greg des Collines du Roi Morvan ( Allot) 1u CAC BOB

 

 

Lingen (D) 27 April 2014 Dhr Lohmann

Riesenschnauzer Zwart

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC-CACIB BOB 2 BIG

Kotaro Mousaro ( R.Willems) Internationaal Kampioen

 

 

Brabo Antwerpen 12 April 2014 Dhr Roosenboom

 

Riesenschnauzer Zwart

OKR Alslo-Ca de Pazzi (N. Del Zio) 2U

OKR Junker von Wotans Erben (S. Muller) 1U RCAC -RCACIB

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC-CACIB BOB 3BIG

JKT Izadora Duncan Taruo Gildija (Del Zio) 1U

TKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1U RCAC -RCACIB

OKT Foolshouse Alvi (A.Poth) 1U CAC-CACIB

OKT Jezabel von Wotans Erben (S. Muller) 2U

Junker von Wotans Erben (S. Muller) Belgisch Kampioen

 

 

 

Utrecht NL 6 April 2014

Riesenschnauzer P&S

VKR Falkoen di Felinissima 1U CAC BOB

 

 

UCHL Luxemburg Mevr. Hubert 29 Maart 2014

Riesenschnauzer Zwart

KKR Kotaro Mousaro 2U R. CACL

JKT Izadora Duncan Taruo Gildija (Del Zio) 2U

Falkoen di Felinissima: Luxemburgs Kampioen

 

 

UCHL Luxemburg Mevr. Hubert 29 Maart 2014

Riesenschnauzer P&S

KKR Falkoen di Felinissima: 1U CAC CACIB BOB JKT

Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U Luxemburgs Jeugdkampioen CAC

 

Leiden 22/03/2014 Keurmeester M. Roskam van Bergen

Riesenschnauzer zwart

TKT Foolshouse Alvi 1 EX CAC CACIB

 

 

Leiden (NL) 22 Maart 2014

Riesenschnauzer P&S

JKT Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U JCAC CAC BOB

 

Groningen (NL) 1 Maart 2014

Riesenschnauzer P&S

JKT Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U JCAC CAC BOB

 

 

Genk 08/02/2014 Keurmeester Pjotr Krol

Riesenschnauzer zwart

TKT Foolshouse Alvi 1 u CAC

KKR Kotaro Mousaro 1 u CAC BOB

 

 

Bordeaux 19/01/2014 Juge Seltz Jalter

Riesenschnauzer P&S

PKR Ianis des Collines du Roi Morvan VB

OKR Gouthe des Collines du Roi Morvan 1 u CAC CACIB BOB

 

 

 

 

Hoogstraten 05/01/2014 Keurmeester Dhr. van den Bosch

Riesenschnauzer zwart

TKT Foolshouse Alvi 1 u CAC CACIB BOB

KKR Kotaro Mousaro 1 u CAC CACIB