showresultaten 2011

 

Showresultaten 2011

 

 

Brussel(B) - 17/12/11 - Keurmeester : M Xavier Sanchez (Esp)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

BKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 B

JKR Heartbreaker v. Schwarzen Ritter (Lambert N.) 1 ZG

IKR Oravi vd Riesenhorst (J.E. van Schie) 1 U- RCAC/RCACIB

IKR Enzo v. Kleinen Büffel (A. Kaufman) 2 ZG

OKR Mirqeel v. Kaiser Friedrich Turm (Maier B) 1 U

OKR Flash vom Schwarzen Ritter (Lambert N.) 2 U

OKR Finnexe Ak (Schmidt Claudia) 1 U- CAC/CACIB

GKR Adagio Herbu Kosta Podkowa (Pawloki M.) 1 U

KKR U (Kerkela) Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 2 U

KKR Irra Nergal (Grewe Manuella) 1 U

JKT Nordica Aprilla Zorvan (Maier B.) Afw

IKT Otavia vd Riesenhorst (J. van Dijk) 1 U - CAC/CACIB - BOB

OKT Darel du Grand Kantana (Sane M.J.) 1 U

OKT Itahny du Morcaro (Vermeersch V) 2 U

GKT Deillengen Kolibri Rayskaia Ptichka (Rurawski) ?

KKT Niemi vd Riesenhorst (J. van Dijk) 2 U

KKT Yellow Mousaro (Houwert 1 U - RCAC/RCACIB

 

Wychen (NL) - 10/12/11- Keurmeester :Mw Pillement-Heijden (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKT Saartje v.d. Smale (C.M.F.Tulleken-Pastoor) 3 U

 

Saarbrücken (D) - 27/11/11- Keurmeester : M. F. Machauer (D)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Landessieger

IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 ZG

KKR Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Landessieger - BOB - BIS

 

Amsterdam (NL) - 26/11/11 - Keurmeester : M Dondina (I)

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

Kennel v.d. Telgthoeve : Beste Fokkersgroep van de tentoonstelling

 

 

 

 

 

JKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG

KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1U - CAC/CACIB - Winner 2011- BOB

JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1U- JCAC - Jeugdwinster 2011

IKT Amazing Discovery v.d.Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U

KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1U - Winster 2011 - CAC/CACIB

 

 

Kortrijk (B) - 19/11/11 - Keurmeester : Mw Tan-Hietalahti (FI)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

IKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) 1 ZG

OKR Coldnose Lord of Dance (Lunn Joy) 1 U - CAC/CACIB

OKR Miracle v.Kaiser Friedrich-Turm (Maier B) G

IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U

IKT Mir-Jan's Cést La Vie (Maier B) 2 ZG

IKT Romar's Indian Light (Tankink) Afw

OKT Darel du grand Katana (Sarna) 1 U - CAC/CACIB - BOB

OKT Scapman's Enough is Enough (Kerkela) 2 U

KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

KKT Silver Senator Victorous Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Luxembourg (L) - 06/11/11 - Keurmeester : M Khomasuridze (Rus)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

BKT Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 VB - Beste Baby

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 3 U

JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) 2 U

IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC

KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 4 U

KKT Yellow Mousaro (H. Houwert) 2 U - RCAC/RCACIB

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Irka v. St. Rochus Hof (Daponte-Van Zantvliet) 1 U - CAC/CACIB - BOB

OKT Gloris Formula Uno (Fertinel-Vos) 1 U - CAC/RCACIB

 

Bleiswijk (NL) - 06/11/11 - Keurmeester : M J.J.v.d.Berg (NL)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC/CACIB - BOB

OKT Saartje v.d. Smale (C.M.F Tullekens-Pastoor) 1 U - RCAC/CACIB

 

Hannover (D) - 22/10/11- Keurmeester : Mw Z. Oleynikova (UKR)

 

 

Silver Senator Victorious Zaïre (T. Kroeke) heeft het Duits kampioensschap beëindigd

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG

JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U- JCAC

OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Dortmund (D) - 16/10/11- Zuchtschau

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 ZG

IKR JAmazing Discovery v.d.Telgthoeve (v.Leeuwen) 1 ZG

JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG

OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC - BOB

 

Dortmund (D) - 15/10/11- Bundessieger

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKR Amazing Discovery v.d.Telgthoeve (v.Leeuwen) 1 U - CAC

OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/RCACIB

 

 

Zwolle (NL) - 01/10/11 - Keurmeester : M J. Stubs (IE)

 

Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (Cécile Tulleken-Pastoor) heeft het Nederlands Kampioensschap beëindigd

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKT Amber Asmara v.d. Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC/CACIB

 

 

Riesenschnauzer P & S

 

 

 

 

JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U- JCAC - CAC

JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC - RCAC

OKT Silver Senator Zaïre (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

Blegny (B) - 25/09/11- Rasspeciale KBSPC - Keurmeester : M Theisen (D)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U- CAC

IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC

KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC - BOB - B.I.S

 

Maastricht (NL) - 24/09/11- Keurmeester : M P.E. Wallin (S)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U- CAC/CACIB

 

Borgloon (B) - 18/09/11 Rasspeciale B.R.S.C. - Keurmeester : Mme T. Pillement-Heijden (NL)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

JKR Jio des Siwalik (Surkeyn ) ----

JKR Jago von Wotan's Erben (Deis) 1U- ISPU Jugend Klubsieger

JKR Junker von Wotan's Erben (Müller S.) 3 ZG

JKR Jumper von Wotan's Erben (Maude) 2 ZG

IKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) 2 U

IKR Duke vom Elfenpütz (Wisskirchen) 1 U- ISPU Klubsieger

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 2 U

OKR Zephir vom Elfenpütz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger

OKR Horus de Stephau (Duhoo 3 ZG

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller T) 4 ZG

OKR Atara van de Nieuwe Riet (TB) ZG

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens) 1 U- RCAC - ISPU Klubsieger

JKT Jodie des Siwalik (Bats) 2 U

JKT Beaty Girl v.d. Tulpashoeve (Steenackers) 4 U

JKT Joy des Siwalik (Lareppe) 3 U

JKT Jaya Riewout (Duhoo) ZG

JKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller T) ZG

JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.)) 1 U - ISPU Jugendklubsieger

JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) Afw

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 ZG

OKT Hera de Stephau (Bats) 3 U

OKT Amber v.d. Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 2 U- RCAC

OKT Saartje v.d. Smale (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - B.I.S

OKT Zenta-Ronja vom Elfenpütz (Müller I.) 4 ZG

OKT Hydra (Müller T.) ZG

KKT Yellow Mousaro (Houwert) Afw

KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - ISPU Klubsieger

VKT Bouke Mousaro (Janssens) 1 U - Beste Veteraan - ISPU Veteranen Klubsieger

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

PKR Kasper (Van Bruwane) Afw

JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - Beste Jeugd - ISPU Jugend Klubsieger

JKR Jpepper (Van den Broek) -------

PKT Kyra (Van Bruwane) Afw

JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 2 U

JKT Jesta (Everars) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger

IKT Evy des Collines du Roi Morvan (Braibant) 1 U- RCAC - ISPU Klubsieger

OKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U- CAC - ISPU Klubsieger - BOB - 2e B.I.S

OKT Gloris Formula Uno (Fertinel-Vos) Afw

 

 

Aarau (CH) - 01/09/11- Keurmeester : M Probst voor de reuen en Mw Kaurek voor de teven

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Merlin vom Kaise-Friedrich Turm (Müller Th.) 2 U

JKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller Th) 1 U - JCAC - Beste Jeugd

JKT Contessa Chantico Radini (Müller Th) 3 U

 

Harich(NL) - 01/09/11- Keurmeester : M Rob Douma (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Mirackel vom Kaise-Friedrich Turm (Maier Brigitte) 1 U- CAC - ISPU Anwartschaft - BOB

IKT Mirjan's C'est la Vie (Maier Brigitte) 1 ZG

OKT Amber Asmara vd Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Anwartschaft

 

Harich(NL) - 01/09/11- Keurmeester : M Rob Douma (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKT Amber Asmara vd Tulpashoeve (Tulleken-Pastoor) 1 U - CAC - ISPU Anwartschaft

 

Wychen (NL) - 28/08/11- Keurmeester : Mrs Frances Krall (UK)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

KKR U2 Hajko Nerita (Houwert) RCAC

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC

 

 

Rotterdam (NL) - 27/08/11- Keurmeester : M José Haro Haro (Esp)

 

Yellow Mousaro (Houwert) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

KKR U2 Hajko Nerita (Houwert) 1 U - CAC/CACIB

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

Mechelen (B) - 20/08/11 - Keurmeester : M Jentgen (Lux)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Château Gontier (F) - 21/08/11- Keurmeester : M Gauvrit Michel (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

PKR Kylan des Collines du Roi Morvan (Allot) VB

JKT Joy (Allot) 1 U - Beste Jeugd

 

 

Paris (F) - 08/07/11 - Championnat de France - Keurmeester : M De Naveda (ES)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

ICR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 2 U

 

 

Paris (F) - 07/07/11 - World Dog Show - Keurmeester : M van Raamsdonk (NL)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

IKR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 2 U

IKT Irka van St.Rochus Hof (Fertinel-Vos) 1 U - RCAC/RCACIB

 

 

Régionale d'Elevage (F) - Keurmeester : M Blangino (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

ICR Evan des Collines du Roi Morvan (Alloo) 1 U

 

Cambon (F) - 03/07/11 - Keurmeester : M Calloch (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

JKT Joy (Allot) 1 U - Beste Jeugd

 

 

Aarau (CH) - 26/06/11 - Keurmeester : Mme E. Chwalibog (PL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR JMerlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller) 1 U - CAC - BOB

JKT Contessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - JCAC Beste Jeugd - Zwitsers Jeugdkampioen

 

 

Lommel (B) - 16/04/11 - Keurmeester :

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC - BOB

JKT Lady Killer Hajko Nerita (Fertinel-Vos) 1 U - Beste Jeugd

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U- CAC

 

 

Douai (FR) - 12/06/11 - Keurmeester : M Juanchicot (FR)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - Beste Jeugd

OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 U - RCAC/RCACIB

 

 

Arnhem (NL) - 11/06/11 - Keurmeester : M J. Liet (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - RCACIB

 

Oss (NL) - 29/05/11 - Keurmeester : M Wieldraaijer (NL)

 

Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 ZG

OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC/CACIB

 

 

Wieze (B) - 22/05/11 - Keurmeester : M P. Roosenboom (B)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 U - CAC - BOB

 

 

 

St. Gallen (CH) - 15/05/11 - Keurmeester : Mme Schicker (D)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 ZG

JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.) 1 U - JCAC

 

 

Goes (NL) - 15/05/11 - Keurmeester : M van Dijk (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

St. Gallen (CH) - 14/05/11 - Keurmeester : Mme Anderson

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Trum (Müller T.) 1 U

JKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.) 1 U - JCAC

 

 

Dortmund (D) - 08/05/11 - Keurmeester : M Sinko (SLO)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 2 U

 

 

Dortmund (D) - 08/05/11 - Keurmeester : M Zidar (SLO)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

KKR Falkoen di Felinissima (Kroeske) 1 U - CAC/CACOB - Eurpasieger 2011

 

 

Leeuwarden (NL) - 25/04/11 - Keurmeester : M Peter Schön (D)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

IKR Merlin v. Kaiser-Friedrich-Turm (Müller) 1 U - CAC/CACIB

 

 

Antwerpen (B) - 16/04/11 - Keurmeester : Mw M Vermeire (B)

 

 

Riesenschnauzer P & S

 

 

 

 

JKR Eva,des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 G

OKT Diaouled des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 ZG

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC/CACIB

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - RCAC/RCACIB

OKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB

KKT Arkadia Rapsani (Simon Alexander) 1 U - RCAC/RCACIB

 

 

Riesenschnauzer zwart

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpütz (Croonen) 1 U - CAC/CACIB

 

Leiden (NL) - 20/03/11 - Keurmeester : M Doedijns (NL)

 

Riesenschnauzer P & S

 

 

 

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - RCAC/CACIB

 

 

Geer (B) - 07/03/11 - Keurmeester : M Theo Leenen (B)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

PKR Jio des Siwalik (Surkyn) 1 TP - BIS Puppy

PKT Jodie des Siwalik (Bats) 1 TP

 

Groningen (NL) - 05/03/11 - Keurmeester : M Bli von Schedvin (SE)

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

Rheinberg (D) - 12/02/11 - Keurmeester : Mw Birgit Bisschoff (D)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

JKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 3 U

OKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - - CAC/CACIB - BOB - Rheinland Sieger

 

 

Eindhoven (NL) - 06/02/11 - Keurmeester : Mw L. Mach (CH)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

JKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - Beste Jeugd

OKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Silver Senator Oprah's Femke (Kroeske) heeft het Nederlands kampioensschap beëindigd

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

OKT Silver Senator Oprah's Femke (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

Moeskroen (B) - 29/01/11 - Keurmeester : Mw E. Haapaniemi (Fin)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

IKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller ) 1 U

OKR Gunar Mousaro (Linksens) G

CCR Scapman's Black Diamond (Kerkela) 1 U - CAC/CACIB - BOB

BKT Jezebel von Wotan's Erben (Müller) VB

JKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 ZG - Beste Jeugd

OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - CAC/CACIB

 

 

Genk (B ) - 16.01.11 - Keurmeester : M A. Dewilde (B)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

OKR Vujego vom Mephistopheles (Kreutzer Jutta) 1 U - RCAC

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U - CAC - BOB

PKT Cha-Cha v.d. Black Diamond (Blättgen R) VB

IKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - RCAC

KKT Arkadia Rapsani (Simon Alexander) 1 U - CAC