showresultaten 2012

 

 

Showresultaten 2012

 

 

Nantes - 09/12/12 -Keurmeester Thevenon Benoit

 

Riesenschnauzer P&Z

 

IKR Kylian des Collines du roi Morvan 1U - CAC/CACIB - BOB

 

 

 

 

Brussel dogshow (B) - 09/12/12 - Keurmeester : Zidar Miroslav (SL)

 

Riesenschnauzer P & Z

 

OKR Amazing Wodan vd Telgthoeve (van der Linden) 1 U- CAC/CACIB - BOB

KKR Bono vom Lettenbodle (Knobloch) 1 U - CAC/RCACIB

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

IKR Kyaro Mousaro (Van Hende) 1 U CAC

IKR Aslo-Ca De Pazzi (Del Zio) 2 U RCAC

GKR Adagio Herbu Konska Pidkowa (Pawlocki) 1 U RCACIB

KKR Oravi van de Riesenhorst (van Schie) 1 U- CAC/CACIB Belgian Winner

BKT Vlinker Freda v. Blumen (Del Zio) 1 VB Best Baby

OKT Darel Du Grand Katana (Sama) 1 U - CAC/RCACIB

OKT Niemi van de Riesenhorst (van Dijk) 2 U RCAC

GKT Magdalena Von Ermada (Bauer) afw

KKT Ottavia Eski van de Riesenhorst (van Dijk) 1 U- CAC/CACIB - BOB

 

 

Laval - 25-11-2012 Keurmeester Thevenon-Wulleman

 

Riesenschnauzer P & S

 

IKR Kylian des Collines du roi Morvan (Allot) 1U

 

 

Winner Amsterdam 24-11-2012 Juge

 

Riesenschnauzer zwart

 

KKR Oravi v.d Riesenhorst (A.Poth) 1 U- CAC/CACIB - BOB Winner 2012

 

 

 

Kortrijk (B) - 17/11/12 - Keurmeester : M H. Schneider (D)

 

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Kyra (Van Bruwaene) 1 U- CAC/CACIB - BOB

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

JKR Kotaro Mousaro (Willems) 1 U - Beste Jeugd - BOB

JKR Aslo (Del Zio) 2 ZG

OKR Gibbs Du Clos Des Tulipes Noires (Meunier) 1 U - CAC/CACIB

BKT Vlinker.fedra V.blumen (Del Zio) B

JKT Garrigue Du Grand Katana (Willems) ZG

OKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB

OKT Scapman's Enough is Enough (Kerkela) 2 U

OKT Darel Du Grand Katana (Sarna) Afw

OKT Gossip Du Clos Des Tulipes Noires (Meunier) 3 ZG

KKT Wilma vom Mephistopheles (Wolff) 1 U

KKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) 2 U

GKT Magdalena von Ermada (Bauer) 1 U - CAC/CACIB

 

Borgloon (B) - 11/11/11 Rasspeciale B.R.S.C. - Keurmeester : M Rob Douma (NL)

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

PKR Foolhouse Archer (Pauwels ) 1 VB- B.I.S. Puppy

JKR Kuno Nichi Mousaro (Sanders) 3 ZG

JKR Eros Ramazotti of Dutch Spirit (de With-Van Dijk.) 2 ZG

JKR Carlos vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 4 ZG

JKR Aslo-Ca de Pazzi (Del Zio) 1 ZG

IKR Kyaro Mousaro (Van Hende) 2 U

IKR Kotaro Mousaro (Willems) 1 U - ISPU Klubsieger

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - ISPU Klubsieger

OKR Junkel von Wotan's Erben (Müller S.) 2 ZG

OKR Dolf vom Elfenpütz (Colson) Afw

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens) 2 U - RCAC

KKR Oravi v.d. Riesenhorst (van Schie) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - BIS

BKT Vlinker.Freda v. Blumen (Del Zio) 1 VB

JKT Phaline von der Fortuna-Ranch (Swaiger) 2 U

JKT Tosca von Elberfeld (Geukens) M

JKT Kismet von Wotan's Erben (Müller) G

JKT Dream Catcher of Dutch Spirit (de With-Van Dijk) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger

JKT Happy vom Elfenpütz (Bauerfeind) 3 ZG

OKT Ioukka Mousaro (Bogdanova) 2 U

OKT Jodie des Siwalik (Bats) 3 ZG

OKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller S) 4 ZG

OKT Henna Riewout (Dierckx- De Ryck) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger

OKT Hera de Stepahu (Bats) ZG

GKT Esperanza Mousaro (Houwert) 1 U - ISPU Klubsieger

GKT Laika vom Elfenpütz (Colson) Afw

KKT Yellow Mousaro (Houwert) 3 U

KKT Amber Asmara v.d.Tulpashoeve (Tulleken) U

KKT Country Lady of Dutch Spirit (de With-Van Dijk) 1U - RCAC - ISPU Klubsieger

KKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 2 U

KKT All in One v. Schloss Ehrenberg (Johnsen) 4 U

VKT Bouke Mousaro (Janssens) 1 U- ISPU Veteranen Klubsieger - B.I.S. Veteranen

VKT Djin de Stephau (Bats) 2 U- ISPU Veteranen Klubsieger

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

JKR Charming Loki v.d. Telghoeve (Claus) 1 ZG

OKR Amazing Wodan v.d. Telgthoeve (V.d.Linden) 2 AG

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC - ISPU Klubsieger

BKT Exciting Esmee v.d.Telghthoeve (Kroeske) 1 VB - B.I.S. Baby

JKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 2 U

JKT Charming Csilla v.d. Telghthoeve (Kroeske) 1 U - ISPU Jugend Klubsieger

IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske 1 U - CAC - ISPU Klubsieger - BOB - 2e B.I.S.

 

Lausanne (CH) - 20/10/12 - Keurmeester : Mme L. Mach (CH)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Gwena des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 ZG

 

Lausanne (CH) - 20/10/12 - Keurmeester : M.P. Schön (D)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Gwena des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - JCAC - Beste Jeugd

 

Zwolle (NL) - 06/10/12 - Keurmeester : M. Lehmann Jörgensen (DK)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Blazin Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB

JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG

 

 

Maastricht (NL) - 30/09/12 - Keurmeester : M.Baars (NL)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 Ex - JCAC - CAC - BOS

JKR Aslo(Del Zio) 2 TB

JKT Dream Catcher of Dutch Spirit (D. de With) 1 Ex - JCAC

OKT Darel du Grand Katana (Sama) 1 Ex - RCAC/RCACIB

OKT Believe me vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 2 Ex

KKT All in One vom Schloss Ehrenberg (Johnsen) 1 Ex - CAC/CACIB - BOB

 

 

Castrop-Rauxel (D) - 29/09/12 - Keurmeester : M. B. Büchner Regazzoni (UY)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

KKR Zephir vom Elfenpïtz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - KSA - CAC - ISPU Nom. - Klubsieger

 

 

Blegny (B) - 23/09/12 - Keurmeester : Mme Timmermans - Kadenko (NL)

 

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U - Beste Jeugd

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

 

JKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - Jeugdkapioen

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC

JKT Charming Csilla vd. Telgthoeve (Kroeske) 1 U

IKT Blazing Bracha vd. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB

KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U - RCAC

 

 

Wychen (NL) - 16/09/12 - Keurmeester : M. H. van den Berg (NL)

 

 

Blazing Bracha vd Telgthoeve heeft het Nederlands Kampioensschap beëindigd

 

Kennel vd Telgthoeve : B.I.S. Fokkersgroep

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

PKR Dazzling Dagaz vd. Telgthoeve () 3 B

PKR Dazzling Grovr vd. Telgthoeve () 2 VB

PKR Dazzling Koos vd. Telgthoeve () 1 VB

IKR Blazing Bjorn vd Telgthoeve () 1 U - BOS

JKT Charming Saar vd Telgthoeve () 2 U

JKT Charming Csilla vd Telgthoeve (Kroeske) 1 U

IKT Blazing Bracha vd Telgthoeve () 1 U - BOB

KKT Silver Senator Victorious Zaïre (Kroeske) 1 U

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

KKR Oravi v.d Riesenhorst 1 U CAC BOB NSC Clubwinner & BIS

 

 

 

La Greve sur Mignon (F) - 16/09/12 - Keurmeesters : M. Blangino (F) - Mme Selz (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Gwena Du des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U

IKR Kylian (Allot) 1 U - CAC

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC

VKR Turner des Collines du Roi Morven (Allot) 1 U

OKT Joy (Allot) 1 U - CAC

 

Krefeld (D) - 09/09/12 - Keurmeester : M. A. De Wilde (B)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Blazin Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - CAC - BOB

JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 ZG

 

Luxembourg (L) - 02/09/12 - Keurmeester : M. Jentgen (L)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

KKR Merlin vom Kaiser Friedrich Turm (Müller) 3 ZG

OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - CACL

 

Mons (B) - 26/08/12 - Keurmeester : M. Hernando Sanchez Antonio (ES)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

 

OKR Junker von Wotans Erben (Müller) 1U - CAC

OKT Jezabel von Wotans Erben (Müller) 1U - RCAC

KKT Jana Riewout (Dierckx - Derycke) 1 U - CAC - BOB

 

Maine-Anjou (F) - 19/08/12 - Keurmeester : M Calloc'h R.(F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

PKR Greg des Collines du Roi Morvan (Allot) VB

JKR Gwena Du des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CACL - BOB

 

Lokeren (B) - 15/07/12 - Keurmeester : M van Raamsdonk (B)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

IKR Junker von Wotans Erben (Müller) 1U - RCAC

JKT Kimberley von Wotans Erben (Müller) ZG

IKT Jezabel von Wotans Erben (Müller) 2 U- RCAC

 

 

 

 

Campbon (F) - 01/07/12 - Keurmeester : M. Jouanchicot (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Kylian (Allot) 1 U - BOB

 

Genk (B) - 01/07/12 - Keurmeester : Mw Kalinchenko

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKR Amazing Heros v.d. Telgthoeve 2 ZG

OKR Bono Bom Lettenbodle 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

JKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U - Beste Jeugdhond

JKR Aslo (Del Zio) 2 ZG

KKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) 1 U - CAC/CACIB - BOB

IKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 1 U - CAC/CACIB

KKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U - RCAC/RCACIB

 

Uden (NL) - 24/06/12 - Juge : M. Williams

 

 

Riesenschnauzer P & Noir

 

 

 

 

 

CIF Contessa Chantico Radinie (Müller) 1 Ex - CAC/CACIB

 

Wantzeneau (F) - 10/06/12 - Keurmeester : Mw Poirier (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

PKR Greg des Collines du Roi Morvan (Allot) 1VB

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1U - BOB

OKT Diaouled des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U

 

Tilburg (NL) - 10/06/12 - Keurmeester : M. Douma

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - RCAC- CACIB

JKT Vharming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC- CAC - BOB

 

 

 

Riesenschnauzer zwart

 

 

 

 

 

OKR Gunar Mousaro (Linskens) 1 U - CAC/CACIB

 

Saarbrücken (D) - 27/05/12 - Keurmeester : M Probst

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC- BOB

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U

IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 2 ZG

OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 2 U

OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 1 U

 

Saarbrücken (D) - 26/05/12 - Keurmeester ; M Kliebenstein

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U

IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 2 ZG

OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 3 U

OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 2 U

 

Saarbrücken (D) - 25/05/12 - Keurmeester : Mw H. Gläznerova

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Miracle vom Kaizer Friedrich Turm (B. Maier) 1 U

IKT Jezabel von Wotan's Erben (Müller) 1 U

OKT Comtessa Chantico Radinie (Müller) 2 U

OKT Mir-Jan's C'est la Vie (B. Maier) 4 U

 

Salzburg (A) - 20/05/12- Keurmeester :M E. Günther (D) - World Dog Show

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 2 U

 

Dortmund (D) - 11/05/12 - Keurmeester : Mme Anja Kopp (D)

 

 

Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) heeft het Duits Kampioenschap (VDH) beëindig

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKT Jana Riewout (Dierckx - De Ryck) ZG

KKT Henna Riewout (Dierckx - De Ryck) 1 U- CAC

 

Parigny (F) - 29/04/12 - Keurmeester : M Calloch (F)

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Kylian (Allot) 1 Ex - BOB

PKR Gibbs des Collines du Roi Morvan ( Allot) TP

 

Lingen (D) - 28/04/12 - Keurmeester : Mw Felsche (D)

 

 

Silver Senator Visard (Kroeske) heeft het Duits Kampioensschap beëindigd

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U- CAC/CACIB

JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC - BOB

 

Goes (NL) - 21/04/12 - Keurmeester : M van Monfoort (NL)

 

 

 

Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller) heeft zijn Nederlands Kampioensschap beëindigd

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

OKR Merlin vom Kaiser-Friedrich Turm (Müller T.) 1 U - CAC/CACIB

IKT Contessa Chantico Radinie (Müller T.)) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Antwerpen (B) - 15/04/12 - Keurmeester : Mw C. Aerts - Depré (B)

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKR Amazin Wodan vd Telgthoeve (v.d.Linden Ivo) 1 ZG

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

PKR Kotaro Mousaro (Willems R.) 1 VB

JKR Also (Del Zio) 3 ZG

JKR Chef vom Mephistopheles (Geudens L. ) 1 U

JKR Chip vom Mephistopheles (Smets N.) 2 U

KKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U - CAC/CACIB - BOB

VKT Bouke Mousaro (Janssens/Houwert) 1 U - BIS Vétérans

 

Leeuwaarden (NL) - 09/04/12 - Keurmeester: Mw Weber - Martegani (CH)

 

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

Zephir vom Elfenpuetz (Bauerfeind/Croonen) heeft zijn Nederlands kampioensschap beëindigd

 

 

 

 

 

OKR Zephir vom Elfenpuetz (Bauerfeind/Croonen) 1 U - CAC/CACIB

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKR Blazing Björn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - CAC/CACIB

JKT Charming Csilla v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U -JCAC

IKT Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) 1 U - RCAC/RCACIB

OKT Silver Senator Visard (Kroeske) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Luxemburg (L) - 31/03/12- Keurmeester :M Reisinger (Aut)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) is Luxemburgs Kampioen

 

Miracel vom Kaiser-Friedrich Turm (Maier) is Luxemburgs Kampioen

 

 

 

 

 

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy

IKR Junker von Wotan's Erben 1 ZG

OKR Miracel vom Kaiser-Friedrich Trum (Maier) 1 U - CAC

BKT Keoma von Wotan's Erben (?) 1 VB - BesteBaby

PKT Keoma von Wotan's Erben (?) 1 VB

IKT Jana Riewout (Dierckx-De Ryck) 1 U- CAC/RCACIB

KKT Henna Riewout (Dierckx-De Ryck) 3 U

 

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) is Luxemburgs Jeugdkampioen

 

Blazing Bracha v.d. Telgthoeve (Kroeske) is Luxemburgs Jeugdkampioen

 

 

 

 

 

JKR Blazing Bjorn v.d.Telgthoeve (van Oosten) 1 U- JCAC

JKT Blazing Bracha v.d.Telgthoeve (Kroeske) 1 U - JCAC

 

Anger (F) - 25/03/12- Keurmeester :Mw Moreau de Vincens (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Kylian (Allot) 1 U

IKT Joy (Allot) 1 U - CAC/CACIB

 

Geer (B) - 04/03/12- Keurmeester :M W. Peper (D)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy

 

Valence (F) - 03/04/12- Keurmeester :Mw Seltz (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC - BOB

 

Gent (B) - 26/02/12- Keurmeester :M D. Baars (NL)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Beste Puppy

 

Eindhoven (NL) - 05/02/12- Keurmeester : Mw Assenmacher (D)

 

 

Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) is Nederlands Jeugdkampioen

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

JKR Blazing Bjorn v.d. Telgthoeve (van Oosten) 1 U - JCAC - CAC - BOB

 

Troyes (F) - 04/02/12- Keurmeester :M B. Chapiro (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Amazing Discovery v.d. Telgthoeve (van Leeuwen) 1 U - CAC - BOB

 

Bourges (F) - 19/02/12- Keurmeester :M Thevenon (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKT Joy (Allot) 1 U

 

Moeskroen (B) - 28/01/12- Keurmeester :M Eerolat (Fin)

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

PKR Aslo (Del Zio) 1 VB - Bester Puppy

 

Bordeaux (F) - 15/01/12- Keurmeester :M Blangino (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

OKR Evan des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

Hoogstraten (B) - 08/01/12 - Juge : M Calloc'h Richard (F)

 

 

Riesenschnauzer P & Z

 

 

 

 

 

IKR Bono v. Lettenbödle (Knobloch M) 1 U - CAC/CACIB - BOB

 

 

Riesenschnauzer Zwart

 

 

 

 

 

BKR Kotaro Mousaro (Willems Rachelle) Afw

KKR U2 Hajko Nerita (Janssens/Houwert) 1 U- CAC/CACIB - BOB

PKT Cora v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 VB

IKT Believe Me v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 U- CAC/CACIB

OKT All in One v. Schloss Ehrenberg (Johnsen Anja) 1 U

KKT Yellow Mousaro (Houwert) 1 U- RCAC/RCACIB