expo 2014

 

Showresults 2014

 

 

Amsterdam WINNER '14 13 Decembre 2014

Riesenschnauzer zwart/noir

 

Gebruikshondenklas reuen / Classe travail males

Kotaro Mousaro 1 U CAC/CACIB BOS - Amsterdam Winner

 

Riesenschnauzer PZ

 

Veteranen klasse reuen / Classe veterans males

Falkoen di Felinissima: T. Kroeske 1 U CAC/CACIB BOB - Amsterdam Winner

Tussenklasse reuen / Classe Intermediare males

Brian Ve-Fi 1 Ex- res. CAC CACIB

 

Jeugklasse reuen Classe jeune

Oscar van de Telgthoeve 1 ZG

Tussenklasse teven / Classe intermediare femelles

Harmke van de Telgthoeve

1 U JCAC CAC Jeugd Winster '14 Championne Jeunes des Pays-Bas

 

Openklasse teven / Classe ouverte femelles

Exciting Esmée van de Telgthoeve: 1 ZG

 

Show Nantes 13 Decembre 2014

 

(Juge : M Thevenon)

CIF : Ingra des Collines du Roi Morvan : 1 EX – CAC – BOB Prop M ALLOT

 

 

 

Brussels Dogshow 6 Decembre 2014

Riesenschnauzer zwart

 

Tussenklasse reuen / Classe intermediare males

Evil Dexter vom Schloss Ehrenberg 1 Ex CAC/CACIB –BOB - Belgian Winner – Benelux Winner

Crufts Kwalificatie/Qualification eig./prop: Hamelmann Félix

 

Jabel de Pichera 3 ZG/TB eig/prop : Grobben Rita

Rolls Roys vom der Talmuhle 2 Ex eig/prop.: Weilbacher Gerhard

 

 

Openklasse reuen / Classe ouvert males

Daddy's Dollars of Dutch Spint 2 Ex eig/prop : Verhorf - Van Der Linden Jacqueline

Foolshouse April Frist Mad Dog 1 Ex eig/prop : Rauch - Woudenberg Brigitte

 

 

Kampioensklasse reuen / Classe champion males

Oravi v d Riesenhorst 1 Ex – RCAC/RCACIB Brussels Winner eig/prop : Poth J E

 

Jeugdklasse teven / Clanne jeune femelles

Grovelea Bossanova 1 Ex eig/prop: Cox Bowman Sue Ken

 

Tussenklasse teven / Classe intermediare femelles

Estelle vom Schloss Ehrenberg 2 Ex eig/prop : Johnsen Anja

 

Randi vom der Talmuhle 1 Ex – CAC/CACIB – BOS – Belgian Winner – Benelux Winner

Crufts Kwalificatie/Qualification eig/prop : Weilbacher Gerhard

 

 

Openklasse teven / Classe ouvert femelles

Izadora Duncan - Tauro Gildija 2 Ex eig/prop : Del Zio Nicola

Kawa's irresistible to Grovelea 1 Ex eig/prop : Cox Bowman Sue Ken

Van Herkenrode Liv 3 TB/ZG eig/prop : Grobben Rita

 

 

Werkhondenklasse teven / Classe travail femelles

Cara Mia vom Ann-Chateau 1 Ex eig/prop : Didzioneit Horst &Rita

 

 

Kampioensklasse teven / Classe chamion femelles

Foolshouse Alessi 1 Ex – RCAC/RCACIB – Brussels Winner eig/prop : Van Dijk Dr J m m q

 

Riesenschnauzer P &Z

Openklasse reuen / Classe ouvert males

Freiergeist Night Angel 1 TB/ZG eig/prop : Metthews Steven

 

 

Openklasse teven / Classe ouvert femelles

Kira 1 TB/ZG eig/prop : Van Bruwaene Jan

 

 

Werkhondenklasse teven / Classe travail femelles

Quada Presta von Amber 1 TB/ZG eig/prop : Overbeek Sheila

 

 

 

Speciale race Borgloon 09 -11-2014

Juge Jos de Cuyper

Riesenschnauzer P&S

 

Reuen / Males

Baby klas / Classe Baby

Luminating Lancelot van de Telghthoeve VB/TP Eig /Prop. : GEUKENS Annemie

Openklasse / Classe ouvert

Goethe des Collines du roi Morvan G/B Eig /Prop. :M & Mme ALLOT

Kampioensklas / Classe champion

Amazing Wodan van de Telgthoev 2 U/Ex RCAC Eig /Prop. : VAN DER LINDEN Ivo,

Dodo von Larry’s Hütte 1 U/Ex CAC BOB R-BIS Eig /Prop. : FRINGS Christina

 

Femelles / Teven

Babyklas / Classe baby

Jaya des Collines du Roi Morvan VB/TP Eig /Prop. : ALLOT Jean Michel

Riesenschnauzer :Zwart/Noir

Reuen / Males

Babyklas / Classe baby

Nitro von der Junkersmeute VB/TP Eig/Prop. : AUSTERMÜHLE Dirk & Jana

Rainbow-Mounty vom Elfenpütz VB/TP Eig/Prop. : BAUERFEIND Yvonne

 

Puppyklas / Classe puppy

Nash Mousaro Eig /Prop. : BUCKENS Wil VB/TP

Nabucco Mousaro Eig /Prop. : VAN DEYNZE VB/TP

Nefutar Mousaro Eig /Prop. : DE MARS J Absent

Nelson Mousaro Eig /Prop. : AERTS Elfie VB/TP Beste Puppy/ Meilleur Puppy

Jeugdklas / Classe jeune

Jabel de Pichera Eig./Prop. : GROBBEN Rita 1U/Ex Beste Jeugdhond/ Meilleur Jeune

 

 

Tussenklas / Classe intermediare

Evil Dexter vom Schloss Erhenberg Eig./Prop. : HAMELMANN Felix 1U/EX

 

Openklas / Classe ouvert

Kunonichi Mousaro Eig./Prop. : SANDERS F ZG/TB

Aslo – Ca de Pazz Eig./Prop. :DEL ZIO Nicola Absent

 

Gebruikshondenklas / Classe travail

Kotaro Mousaro Eig/Prop. : WILLEMS Rachelle

Ch. NL, B, Lux, Int. Benelux W-14 1U/Ex CAC

Kampioensklas / Classe Champion

Junker von Wotans Erben Ch. B Eig/Prop. : MULLER Sarah 2 U/Ex

Oravi van de Riesenhorst Eig/Prop. : POTH J.E 1 U/Ex RCAC

Ch.B, EJW,NJK,W11-12-13, CW12-13-14,BW12-13,Benelux W-14

 

Femelles / Teven

Babyklas / Classe baby

Noire von der Junkersmeute Eig/Prop. : MULLER Sarah VB/TP

Nez Noire von der Junkersmeute Eig/Prop. : MULLER Sarah VB/TP

 

Foolshouse Catana Eig/Prop. : MANGASOW Jasmine/Co prop. Hoge Joseph VB/TP Beste Baby/Meilleur Baby

 

 

Puppyklas / Classe puppy

Neska Mousaro Eig/Prop. : SARNA M.J VB/TP

Nunzia Mousaro Eig/Prop. : HOUWERT Hantzen VB/TP

New Indigo Mousaro Eig/Prop. : ELBERTSEN Kim VB/TP

Tussenklas / Classe intermediare

Estelle vom Schloss Ehrenberg Eig./Prop. : JOHNSEN Anja 1U/Ex CAC BOB BIS

 

Openklas / Classe ouvert

Jodi des Siwalik Eig./Prop. : BATS Fabienne 2 U/Ex

Kimberley von Wotans Erben Eig/Prop. : MULLER Sarah/SCHOPS Isabel 4 ZG/TB

Hesat du Clos la Chambrairie Eig./Prop. : TILMAN Vincianne Absent

Happy von Elfenpüt Eig./Prop. : BAUERFEIND Yvonne ZG/TB

Asja van Bergherbos Eig./Prop. : RUTKOWSKA K.A 1 U/EX

Liv van Herkenrode Eig./Prop. : GROBBEN Rita ZG/TB

Izadora Duncan Taura Gildija Eig./Prop. : DEL ZIO Nicola Absent

Vlinker Fedra v. Blumen Eig./Prop. : DEL ZIO Nicola Absent

Jezabel von Wotans Erben Eig/Prop. : MULLER Thomas & Sarah G/B

Gebruikshondenklas / Classe Travail

Esperanza Mousaro Eig./Prop. : HOUWERT Hantzen 1U/Ex RCAC

Ch.B,Ned, Int, VDH.PSK

Kampioensklas / Classe champion

Iellow Mousaro Ch. B, NL, Int, Lux Eig./Prop. : HOUWERT Hantzen Absent

 

Veteranenklasse / Classe veterans

DJIN DE STEPHAU niet gekeurd ivm mankheid/pas de classem. car elle boitait

Eig./Prop. : BATS Fabienne

LAIKA VOM ELFENPÜTZ Eig./Prop. : COLSON Jean-Claude 1 U/EX Beste Veteraan/Meilleur Vétéran

 

Koppels / Couples :

Jabel de Pichera - Liv van Herkenrode Beste KoppelMeilleur Co

Groepen/Groupes:

Kennel Mousaro + Kennel vom Elfenpütz Beste Fokkersgroep/Meilleur groupe d‘élevage

 

 

 

Metz 02/11/2014 Juge Blangino(F)

OKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U CAC CACIB

 

 

Metz 01/11/2014 Juge M. Vanhoenacker (B)

OKR Goethe des Collines du Roi Morvan (Allot) 1 U CAC BOB

 

 

 

 

Dortmund 20/10/14

Jeugdklasse reuen - Classe jeune males

Brian Ve-Fi - T. Kroeske 1 U JCAC/CACJ – Bundes Jugend Sieger 2014 Meilleur Jeune

 

Kampioensklasse reuen - Classe champion males

Blazing Björn vd Telgthoeve: 2 U – RCAC/RCACIB Champion d’Allemagne

 

Veteranenklasse reuen - Classe veterans males

Falkoen di Felinissima T.Kroeske 1 U –Meilleur Vétéran- Bundes Veteranen Sieger 2014

 

Jeugdklasse Teven - Classe jeunes femelles

Inspiring Ivane vd Telgthoeve : 1 U – JCAC – Bundes Jugend Siegering 2014

 

Kampioensklasse Teven - Classe champion femelles

Charming Csilla vd Telgthoeve : 1 U – CAC/CACIB – Bundes Siegering – BOB

 

 

 

 

Dortmund 18 /10/14

Jeugdklasse reuen - Classe jeune males

Brian Ve-Fi 1 U– JCAC/CACJ – Herbs Jugend Sieger 2014 Jeugdkampioen Duitsland

 

Kampioensklasse reuen - Classe champion males

Blazing Björn vd Telgthoeve 2 U – RCAC/RCACIB

 

Veteranenklasse reuen - Classe veterans males

Falkoen di Felinissima

1 U– VCAC/CACV - Herbst Veteranen Sieger 2014 – BOB Veteranen kampioen Duitsland

 

Jeugdklasse teven - Classe jeune femelles

Inspiring Ivane vd Telgthoeve 1 U – JCAC – Herbst Jugend Siegering 2014

 

Kampioensklasse teven - Classe champion femelles

Charming Csilla vd Telgthoeve : 1 U – CAC/CACIB – Herbst Siegerin 2014 Duits Kampioen

 

 

 

The Green Dog Show Libramont 21 Septembre 2014

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC BOB

 

 

KBPSC Blegny 20 Septembre 2014 Juge Birgit Bischoff

BKT Neska Mousaro 1 VB 3 Best puppy in Show

KKT Darell du Grand Katana (MJ Sarna) 1 U CAC Club Champion 2014

TKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) 1 U RCAC

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC Clubchampion BOB 2 BIS

 

 

 

NSC schnauzerclub 2014 Juge M. Felsche

 

Riesenschnauzer P&S

 

JKR Brian Ve- FI (T. Kroeske) 2 U

KKR Amazing Wodan van de Telgthoeve (Van der Linden) 1 U RCAC

KKR Blazing Bjorn van de Telgthoeve 2 U

VKR Falkoen di Felinissima (T. Kroeske) 1 U CAC BOB

JKT[ Jubileein Julih van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

JKT Honoring Harmke van de Telgthoeve (T. Kroeske) 3 U

OKT Exciting Esmee van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

KKT Charming Csilla van de Telgthoeve (T. Kroeske) 1 U CAC

KKT Silver Senator Victorious Zaira (T. Kroeske) 3 U

KKT Blazing Bracha van de Telgthoeve (T. Kroeske) 2 U

FKT Inspiring Ivane van de Telgthoeve (T. Kroeske) 1 U

 

 

 

 

 

Rotterdam Dogshow Juge Wenche Eikeseth 6 Septembre 2014

KKR Oravi vd Riesenhorst (A.Poth - B. van Schie) 1 U CAC CACIB BOB Benelux Winner Nederland

 

 

 

UCHL Luxembourg Dogshow Giorgio Danilo 31 Août 2014

Riesenschnauzer P&S

JKR Brian Ve- FI 1 U Junior Champion

KKR Blazing Bjorn vd Telgthoeve 1 U CAC CACIB BOB Benelux Winner Luxembourg

JKT Honoraring Harmke vd Telgthoeve 1 ZG

KKT Blazing Bracha vd Telgthoeve 1 ZG

 

 

Riesenschnauzer Zwart / Noir

IKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) 1 U CACL

OKT Liv van Herkenrode 3 ZG

JKR Jabel de Pichera (R. Grobben) 3 ZG

OKR Aslo - Ca de Pazzi 1 U CACL

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC CACIB Benelux Winner Luxembourg

Kotaro Mousaro ( R.Willems) Champion Luxembourg

 

 

 

Golden dog Trophy 19 Juillet 2014 H. Almgren (S)

KKT Darell du Grand Katana (MJ Sarna) absent

TKT Izadora Duncan Tauro Gildija (Del Zio) absent

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC BOB

 

 

Lokerse Winner 13 Juillet 2014 A. van den Broek

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC

KR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC BOB

 

 

 

Dogshow Wieze 18 Mai 2014

OKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1 U CAC BOB

KKR Kotaro Mousaro (R. Willems) 1 U CAC

 

 

 

VSFL Clubmatch 17 Mai 2014 G. Kalinichenko

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Oravi vd Riesenhorst (A.Poth - B. van Schie) 1u CAC BOB BIS

 

 

 

Dortmund CACIB 11-05-2014 D.Freudenberger

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Kotaro Mousaro 2U RCAC RVDH

 

Riesenschnauzer P&S

TKT Exciting Esmee vd Telgthoeve

JKT Giggling Gilah vd Telgthoeve (T. Kroeske)

 

 

 

Dortmund Europasieger 10 Mai 2014 M. Dosen

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Kotaro Mousaro 2U RCAC RVDH

 

Riesenschnauzer P&S

VKR Falkoen die Felinissima

TKT Exciting Esmee vd Telgthoeve

JKT Giggling Gilah vd Telgthoeve (T. Kroeske)

 

 

Dormagen (D) 4 Mai 2014 Mme. Felscher

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC VDH

 

 

Anger 30 Avril 2014

Riesenschnauzer P&S

OKR Greg des Collines du Roi Morvan ( Allot) 1u CAC BOB

 

 

Lingen (D) 27 Avril 2014 Dhr Lohmann

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC-CACIB BOB 2 BIG

Kotaro Mousaro ( R.Willems) Internationaal Kampioen

 

 

Brabo Antwerpen 12 Avril 2014 Dhr Roosenboom

 

Riesenschnauzer Zwart / Noir

OKR Alslo-Ca de Pazzi (N. Del Zio) 2U

OKR Junker von Wotans Erben (S. Muller) 1U RCAC -RCACIB

KKR Kotaro Mousaro 1U CAC-CACIB BOB 3BIG

JKT Izadora Duncan Taruo Gildija (Del Zio) 1U

TKT Vlinker Fedra v Blumen (Del Zio) 1U RCAC -RCACIB

OKT Foolshouse Alvi (A.Poth) 1U CAC-CACIB

OKT Jezabel von Wotans Erben (S. Muller) 2U

Junker von Wotans Erben (S. Muller) Belgisch Kampioen

 

 

 

Utrecht NL 6 Avril 2014

Riesenschnauzer P&S

VKR Falkoen di Felinissima 1U CAC BOB

 

 

UCHL Luxemburg Mme. Hubert 29 Mars 2014

Riesenschnauzer Zwart / Noir

KKR Kotaro Mousaro 2U R. CACL

JKT Izadora Duncan Taruo Gildija (Del Zio) 2U

Falkoen di Felinissima: Luxemburgs Kampioen

 

 

UCHL Luxemburg Mme. Hubert 29 Mars 2014

Riesenschnauzer P&S

KKR Falkoen di Felinissima: 1U CAC CACIB BOB JKT

Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U Luxemburgs Jeugdkampioen CAC

 

Leiden 22/03/2014 Juge M. Roskam van Bergen

Riesenschnauzer zwart / Noir

TKT Foolshouse Alvi 1 EX CAC CACIB

 

 

Leiden (NL) 22 Mars 2014

Riesenschnauzer P&S

JKT Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U JCAC CAC BOB

 

Groningen (NL) 1 Mars 2014

Riesenschnauzer P&S

JKT Giggling Gilah vd Telghthoeve 1U JCAC CAC BOB

 

 

Genk 08/02/2014 Juge Pjotr Krol

Riesenschnauzer zwart / Noir

TKT Foolshouse Alvi 1 u CAC

KKR Kotaro Mousaro 1 u CAC BOB

 

 

ordeaux 19/01/2014 Juge Seltz Jalter

Riesenschnauzer P&S

PKR Ianis des Collines du Roi Morvan VB

OKR Gouthe des Collines du Roi Morvan 1 u CAC CACIB BOB

 

 

 

 

Hoogstraten 05/01/2014 Juge Dhr. van den Bosch

Riesenschnauzer zwart / Noir

TKT Foolshouse Alvi 1 u CAC CACIB BOB

KKR Kotaro Mousaro 1 u CAC CACIB